WYJĄTKOWY PREZENT DLA DZIECKA

14 DNI NA ZWROT PRODUKTU

SZYBKA REALIZACJA TWOJEGO ZAMÓWIENIA

BEZPIECZEŃSTWO DZIĘKI SZYFROWANIU SSL

Producenci

Czas i koszty dostawy

 

Koszt
Opłata za nadanie pocztą kurierską zależy od wagi i wymiarów paczki. Cena widoczna jest w koszyku dla danego zamówienia. 

1) Firma Kurierska
Obecnie wszystkie nadania realizowane są poprzez kurierów DPDDHL lub RABEN ( na palecie )

2) Czas dostawy
Całkowity czas realizacji potwierdzonego zamówienia (wraz z dostawą) wynosi około 2 dni robocze.

W przypadku paczek niestandardowych / gabaryty czas dostawy może być dłuższy.

(zamówienia wysyłane są w 24 godziny od złożenia poprawnie potwierdzonego zlecenia)
 
3) Odbiór osobisty 
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia odbioru.
Magazyn do obiorów znajduje się 80 km od Wrocławia ( tj. biura Spółki ). Godziny operacyjne magazynu to 9:00 - 13:00 w dni robocze
 
 

Przypominamy że Kupujący/Odbiorca przesyłki powinien sprawdzić stan zawartości przesyłki przy odbiorze

1) Jeżeli opakowanie nosi ślady uszkodzenia Odbiorca przesyłki powinien sprawdzić zawartość odbieranej przesyłki i w przypadku uszkodzenia jej zawartości powinien spisać z kurierem protokół szkód ( najlepiej nie odbierać paczki – zwrot do Nadawcy – protokół wysłać mailowo info@joy4kids.eu)

2) W przypadku jeżeli opakowanie nie nosi śladów uszkodzenia, a po otwarciu przesyłki Odbiorca stwierdzi uszkodzenie, należy niezwłocznie poinformować Sprzedawcę (zgłoszenie mailowe info@joy4kids.eu) przesyłając krótki opis szkody oraz zdjęcia.

Kupujący powinien umówić się na infolinii firmy kurierskiej na spisanie protokołu szkód - protokół spisuje się w ciągu 7 dni od odbioru.

Zalecamy sprawdzanie każdej przesyłki bezpośrednio po odbiorze przesyłki.

Kurier jest zobowiązany aby umożliwić Państwu sprawdzenie przesyłki.

Nie może Państwu odmówić - należy jednak pamiętać iż prawo sprawdzenia przesyłki przysługuje po odbiorze przesyłki a nie przed.

Po spisaniu protokołu należy przesłać skan lub wyraźne zdjęcie na adres mailowy info@joy4kids.eu. Jeżeli spisanie protokołu nie następuje bezpośrednio przy odbiorze, Odbiorca przesyłki przesyła (mail) krótkie oświadczenie potwierdzające że uszkodzenie nie powstało po Odbiorze przesyłki, potwierdzone prze innego domownika (przez świadka). Po przesłaniu w.w. dokumentów, niezwłocznie następuje wymiana części lub towaru w zależności od stopnia uszkodzenia (decyzję o sposobie wyeliminowania szkody podejmuje serwis )

 Dotrzymanie powyższych zasad (procedur, terminów, dowodów) powoduje znaczne skrócenie procesu reklamacyjnego . Zalecamy wprowadzenie powyższych zasad do odbioru wszystkich Państwa przesyłek - wówczas każda Państwa reklamacja przebiegnie szybko i bezstresowo.

Po otrzymaniu prawidłowo wypełnionego protokołu szkodowego, Sprzedawca na swój koszt wysyła Kupującemu odpowiednie części wymienne lub zabiera przedmiot od Kupującego, a następnie wysyła mu nowy. Jeżeli wysyłka nowego, nie jest możliwa kupujący otrzymuje zwrot pieniędzy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl